Şehrin merkezinde kendi yiyeceğinizi yetiştirmek istemez miydiniz? Teknoloji ve inovasyonu tasarımla birleştirerek hayatımızı kolaylaştıran Arzum, Vahaa iş birliğiyle geliştirdiği yeni ürünü Arzum x Vahaa Akıllı Bahçe’yi satışa sundu. Türkiye’de bir ilk olan Arzum x Vahaa Akıllı Bahçe, evinizin her köşesinde topraksız tarım teknolojisiyle taze ve lezzetli yeşillik ve sebze yetiştirme imkânı sunuyor.
Arzum X Vahaa İle Artık Her Evin Bir Akıllı Bahçesi Var!
İyi yaşam trendleri doğrultusunda tüketicilerinin ihtiyaçlarını dinleyerek geliştirdiği ürünlerle pazara yön veren İçim; şeker ilavesiz ve yağsız, yüksek proteinli süt ürünüyle yaz mevsiminin en fit içeceğini sunuyor. 
Yazın En Fit İçeceği: İçim Fit Yüksek Proteinli Süt!
Sürdürülebilir kilo kaybı koçluğu programı SelenleHafifle Platformu, yağ yakımı odaklı Alkali Beslenme’nin biyokimyası ile Akdeniz Beslenmesi’nin felsefesini buluşturduğu Alkateryan Metodu’nu sunuyor. 
SelenleHafifle Platformu’yla kalıcı kilo kaybına yepyeni bir yaklaşım!
Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Babalar Günü’nde Unutulmaz SPA Deneyimleri Sunuyor.
Şehrin Asya mirasından ilham alan ve gün ışığına ev sahipliği yapan The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un eşsiz Spa bakımları ve sağlıklı yaşam üyelikleri ile Babalar Günü’nde değerli babanıza unutulmaz deneyimler hediye edin.
Mealkaline ile Lezzetli ve Alkali Ürünler Her Gün Özenle Kapınızda…
Alkali Kalın Sağlıklı Kalın!
Bilimsel beslenme yöntemleri doğrultusunda; alkali ve sağlıklı medikal beslenme paketleri ile juice setleri tasarlayıp üreten Mealkaline; kişiye özel beslenme alternatifleri sunuyor. 7/24 profesyonel diyetisyen desteği sağlayan ve yapılan ilk analizlerin ardından kişiye en uygun paketleri öneren Mealkaline, ödüllü şefler tarafından hazırlanan lezzetleri adrese ulaştırıyor. 
Workinton ve TENCEL™ Ofiste Sürdürülebilir Moda İçin Güçlerini Birleştirdi.
Türkiye’de co-working sektörünün en hızlı büyüyen girişimcisi konumunda olan Workinton, hem müşterilerini hem de çalışanlarını kapsayan sürdürülebilir adımlar atmaya devam ediyor. Sürdürülebilirliği kurum içinde de bir kültür olarak yaygınlaştırmak için harekete geçen Workinton, çalışanlarını doğaya duyarlı, sorumlu tercihler yapmaya teşvik etmek için çevreye duyarlı TENCEL™ markası ile iş birliği yaptı. İş birliği kapsamında Workinton, çalışanları için çevreye duyarlı TENCEL™ markalı lyocell elyaflarla üretilen gömlekleri tercih etti.
Bayramda Altın Beslenme Önerileri
Ramazan süresince değişen öğün saatlerinin yerini, bayramın ilk günü itibariyle tekrar eski beslenme düzeni almaya başlar.
Vücudunuzu Ağır Metallerden Arındırın...
The Base Zeolit ve Zeolit Home
Günümüzde birçok çevresel etken sağlığımızı tehdit ediyor.  Endüstriyel tarımda kullanılan ilaçlar, çevre kirliliğine bağlı vücudumuzda ağır metal yükünün artması, yaşam tarzı değişimleri ve buna bağlı olarak vücudun artan detoks ihtiyacı ile başa çıkamaması birçok sağlık sorununu da beraberinde getiriyor. Bağışıklık sistemi hastalıkları, kronik hastalıklar, cilt problemleri ve alerjik reaksiyonların artması bu problemlerden en bilinenleri. The Base markasının yeni ürünleri Zeolit ve Zeolit Home bu sorunlar için geliştirildi. Zeolit vücudumuzu ağır metallerden arındırırken Zeolit Home ise gıdalarımız ve cildimizi zararlı bileşenlerden korumamızı sağlıyor.
Bitkisel metabolizma hızlandıran Limonlu ve Acı Biberli İçecek Tozu
Sağlıklı yaşam uzmanı, artık ünü dünyaya yayılan TheLifeCo, metabolizma hızlandıran, günlük lif ihtiyacını karşılayan yüzde yüzde bitkisel içecek tozu; Limonlu Acı Biberli İçecek ile günlük beslenme rutinini değiştirmeye hazırlanıyor. Ve daha da iyisi tadı her gün içmeyi isteyeceğiniz kadar güzel.
Duru, geleneksel beyaz sabun kokusunu ıslak mendil ile buluşturdu.
Hayat, ev bakım kategorisindeki bio bazlı yeni temizlik ve hijyen markası Gleen ile doğal içerikli ürünleri tercih eden tüketicilerle buluşuyor. ‘’Yaşama Dost Kal Gleen ile İyi İz Bırak’’ sloganıyla geliştirilen, doğal içeriği ve bitki kökenli yapısıyla hipoalerjenik Gleen, temizlik ve hijyen adına yeni seçenek sunuyor.
Türkiye’nin önde gelen kişisel temizlik şirketi Evyap’ın lider markası Duru, tüketici beklentileri doğrultusunda yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ediyor. Son olarak geliştirilen Duru Klasik Beyaz Sabun Kokulu Islak Mendil, geleneksel sabun kokusuyla ıslak mendili buluşturdu. 
Vitabiotics Ultra Vitamin D Gummies Reklamı Yayına Girdi
Vitabiotics’in inovatif ürünü Ultra® Vitamin D Gummies için hazırlanan reklam filmi yayına girdi. İllüstrasyonlarla son derece eğlenceli bir hale bürünen Ultra® Vitamin D Gummies reklam filminde, çiğnenebilir vegan gummy’lerin lezzetine, laktoz ve koruyucu içermeyen içeriğine vurgu yapılıyor.
Hızlı tüketim sektörünün dev oyuncusu Hayat’ın yeni markası bitki bazlı Gleen ile: “İyi İz Bırak”
Daha Sağlıklı Olmak Mümkün
Sağlıklı alışkanlıkları edinemiyor musunuz? Her hafta sonu fazla yedikleriniz, hafta başında diyete girmenize mi neden oluyor? Gelin bu hafta sonunu sağlıklı ve iyi alışkanlıklarla geçirin. Hem öğrenin, hem de pazartesi suçluluk duymayın... Daha sağlıklı olmak mümkün.
Politika, iş, spor, sinema, edebiyat ve bilimde kadınlar yetersiz temsil ediliyor!.. 
1980'den bu yana gücünü bilimden alan ürünleriyle faaliyet gösteren Herbalife Nutrition‘ın “Destekleyici Kalkanınız” sloganıyla öne çıkardığı yeni ürünü Türkiye’de tüketicileriyle buluştu. Toz takviye edici gıda Pro-core, yüksek miktarda C ve D vitamini, selenyum ve çinko ile kara mürver meyve suyu tozu içeriyor.
Herbalife Nutrition’dan Destekleyici Kalkanınız Pro-core!
Supradyn Hafıza Testi  “Kadınların Başarısının Görünmezliği”ne Dikkat Çekiyor.
Supradyn, kadınların başarı hikâyelerinin "görünmez”liğine dikkat çekmek ve ilham verici başarı hikâyelerinin kadınların güçlenmesindeki önemini vurgulamak için 180 binden fazla kişinin katılımıyla Supradyn Hafıza Testi’ni gerçekleştirdi.
Test sonuçlarına göre; her 10 kişiden 4’ünün yanıtlarında kadınlar hiç yer almadı. En çok sinema kategorisinde kadınlar akla gelirken; teste katılanların yüzde 87’si politika, iş, spor, sinema, edebiyat ve bilim dallarında en fazla 2 kadın ismi hatırlayabildi. Supradyn Hafıza Testi’nin sonuçlarını analiz eden Bahçeşehir Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve BAUEQUAL Eşitlik ve Kapsayıcılık Komisyonu Üyesi Prof. Dr. Pınar Melis Yelsalı Parmaksız, sonuçların çarpıcı ancak beklendik olduğunu ifade etti.
Beste Paydaş Ertan /  Kurucu- Editör
BESTENBEAUTY
Güzellik, moda, sağlıklı yaşam, life stye, etkinlikler ve yeni çıkan ürünlere dair güncel bilgileri takip ederken,  sosyal sorumluluk projelerinden de haberdar olabileceğiniz keyifli ve bilgi içerikli platform...
 
2021 ©  BESTENBEAUTY'de yayınlanan içeriklerin tüm hakları saklıdır.
design by humay demirbas
info@bestenbeauty.com