Ali Efendi Kahve, Kaliteli Kahve Anlayışını Kültürle Buluşturuyor
Tüm kahve çeşitlerinde “tazelik” anlayışını benimseyen Ali Efendi Kahve, Türk Kahvesi’nin kültürel değerini yaşatmayı hedefliyor
Yerel, sağlıklı ve sürdürülebilir: “Gourmet Ladies”
Et Ala” markası Sosisin Alası olarak Ar-Ge süresinin 3 yıl satış süresinin de 6 ay olan içeriğinde NİŞASTA, LİKİT FÜME ve RENKLENDİRİCİ bulunmayan yenilenebilir kuzu bağırsaklarına doldurulmuş %100 dana sosislerle tanıştırmak istiyoruz.
2013 yılından bu yana, sade, rahat, Uzak Doğu esintilerinin kendini hissettirdiği ambiyansı ve ezber bozan sushileri ile Uzak Doğu mutfağı severlerin müdavimi olduğu Yada Sushi, lezzet ağını genişletiyor. İkinci şubesini gastronominin yeni adresi Galataport İstanbul’da açan Yada Sushi, rahat ve enerji dolu atmosferi ile misafirlerini ağırlıyor.
Yada Sushi, İstanbul’un yeni gastronomi adresi Galataport İstanbul’da!
Gourmet Ladies doğal, katkısız ürünleri ve kendi topraklarımızdan elde ettiği hammaddelerle; sağlıklı üretim, sürdürülebilirlik ilkelerine sahip çıkıyor. Yerel üreticilerle birlikte üreten marka, lokal bir dünya bir markası olmayı hedefliyor. Fıstık ezmesinden sıcak çikolataya, sağlıklı atıştırmalıklardan bağışıklık sistemini destekleyen çaylara dek sürdürülebilir ürünler sunuyor.
Et Ala Sosisin Alası...
Datça Murat Çiftliği İş Birliği İle Fişekhane Ekolojik Pazar Açıldı
Kültür, sanat, lezzet ve iyi yaşamın şehirdeki yeni merkezi Fişekhane’de sağlıklı yaşamı odağına alanlar için bölgenin ilk ekolojik pazarı açıldı.  Yerli üretim ve bilinçli tüketim anlayışıyla doğal ve taze lezzetleri çiftlikten sofralara getiren Datça Murat Çiftliği, İstanbul’un farklı lokasyonlarında hayata geçirdiği organik ve ekolojik pazarlara bir yenisini daha ekledi. Her hafta Cumartesi ve Pazar günleri 10.00 ile 20.00 saatleri arasında Fişekhane’de kurulacak olan Fişekhane Ekolojik Pazar by Datça Murat Çiftliği; üretici hikayeleri, lezzetli atıştırmalıklar, ekolojik yaşamı destekleyen atölyeler, workshop etkinlikleri, alanında uzman isimlerle düzenlenecek söyleşiler, tiyatro, sinema, sergiler ve çeşitli müzik dinletileriyle keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatacak.  
Kadıköy’ün en gözde semtlerinden Caddebostan’a zengin menüsü, eşsiz tatları ve enerji dolu atmosferiyle yepyeni bir mekan geliyor: ‘’Artois Cadde’’. Menüsünde alanında uzman şeflerin hazırladığı seçkin örnekleri buluşturan Artois, dünya mutfağına tutkusu ve özgünlüğü ile yön vermiş Hazer Amani Şef’in keyifli sunumları ve farklı lezzetleri ile misafirlerini benzersiz bir gastronomi yolculuğuna davet ediyor.
İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde semti Caddebostan’a
yepyeni lezzetler geliyor! 
Artois Cadde ile benzersiz bir gastronomi yolculuğuna hazır olun 
Kadayıfzade; Etiler, Florya, Cevizlibağ, Acıbadem ve İkitelli’de şubeleri olan ve butik tarzda hizmet veren bir tatlıcı. 54 yıl önce Gaziantep’te aile şirketi olarak kurulmuş. Yağ, bal, fıstık ticareti ile birlikte kadayıf üretimine de başlanmış. Şimdi İstanbul’da şubeleri olan ve damak çatlatan lezzetler sunan Kadayıfzade’nin direksiyonunda vizyoner ve yenilikçi torun İkbal Küsbeoğlu var.
Damak çatlatan tatlılar
Uzakdoğu mutfağının öncülerinden Yada Sushi, lezzet ağını genişletmeye devam ediyor. İlk şubesi İstinye’nin ardından Galataport ve Bodrum’da iki yeni şube, Girne ve  Belek’ te de iki  franchise olmak üzere  beş farklı noktada hizmet veren Yada Sushi, rahat ve enerji dolu atmosferi ile misafirlerini ağırlıyor.
Yada Sushi, şubeleşerek büyümeye devam ediyor
Özel imzalı kokteyl deneyimlemeyi sevenler Artois Cadde’de buluşuyor. Mekanın kokteyl menüsü iddialı lezzetlerden oluşuyor. Her birinin ayrı hikayesi olan organik kokteyllerden Chili Mango ve Road The Forest en dikkat çeken tercihler arasında yer alıyor.
Ayrıcalıklı hissettiren kokteyllerin adresi
 
Beste Paydaş Ertan /  Kurucu- Editör
BESTENBEAUTY
Güzellik, moda, sağlıklı yaşam, life stye, etkinlikler ve yeni çıkan ürünlere dair güncel bilgileri takip ederken,  sosyal sorumluluk projelerinden de haberdar olabileceğiniz keyifli ve bilgi içerikli platform...
 
2021 ©  BESTENBEAUTY'de yayınlanan içeriklerin tüm hakları saklıdır.
design by humay demirbas
info@bestenbeauty.com