Cildinizin Hak Ettiği Terapi Dermalexile Şimdi Türkiye’de
Cildinize hak ettiği bakımı sağlamak için cilt uzmanları tarafından geliştirilenDermalex, etkisi klinik olarak kanıtlanmış ve dermatolojik olarak test edilmiş ürünleri ile artık Türkiye’de! 
Gülüş Tasarımında Teknolojinin Gücü
Gülümsemek, etrafımızdaki kişilerle iletişim kurmamıza yardımcı olan evrensel bir dildir. Araştırmalar, gülümsemenin vücudumuzun biyolojisini ve kimyasını değiştiren hormonal farklılaşmalara neden olduğunu gösteriyor. Meydana gelen hormonal değişimler, gelişmiş çiğneme ve sindirim faydalarının ötesinde sağlığımızın ve esenliğimizin tüm yönlerini etkilemeye devam ediyor. Gülüş tasarımı gülümsemesinden memnun olmayan kişiler için etkili çözümler sunan son dönemin popüler diş hekimliği prosedürlerinden biri. Dr. Deniz İnce’ye gülüş tasarımı ile ilgili merak edilenleri sorduk.
Her tip saçın sağlıklı uzamasını destekleyen Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Serisi’nin yeni üyesi Elidor 1 Minute Onarıcı Süper Bakım Kremi şimdi raflarda. Elidor’un biotin, argan yağı ve arjinin ile formülünü güçlendirdiği 1 Minute Onarıcı Süper Bakım Kremi, güçlü içeriği sayesinde saçları dipten uca besleyerek kırıkları önlemeye yardımcı oluyor.
Sağlıklı Uzayan Saçlar İçin 
Elidor’dan Yeni 1 Minute Onarıcı Süper Bakım Kremi
Sağlıklı Görünen Bir Cilt İstiyorsan Seni Buraya Alalım
Kiehl’s Yeni Reklam Filmini Yayınladı!

Uzman cilt bakım markası Kiehl’s, sağlıklı görünen bir cilt için etkin formülleriyle cilt bakım rutininize güç katmaya devam ediyor. Kiehl’s, mağazalarında cilt bakım tutkunlarına sunduğu hizmetleri anlattığı yeni reklam filmini izleyici ile buluşturdu. Kiehl’s Ailesi’nin en yeni üyesi Burcu Biricik’in yer aldığı filmde, markanın cilde iyi gelecek ürünü keşfetmenin en güzel yolunu sunduğunun altı çiziliyor.
Nuxe Bio Organic Vücut Serisi
Güçlü, Duyusal Ve Su Tüketmeyen! Susuz Organik Cilt Bakımı
2020 yılında NUXE BIO ORGANIC, sertifikalı organik kozmetik alanında yepyeni bir yolculuğa yelken açtı. Doğal kaynaklı içerikleriyle güçlü formüllere sahip seri, artık gücünü yeşil teknolojilerle birleştiriyor. Son derece inovatif bu yeni 2’si 1 arada ürünler, temel bakıma odaklanıyor. Zamansız bir biçimde duyulara hitap eden ürünler portakal çiçeği kokusuyla ve iyi hissettiren dokularla öne çıkıyor. Ama hepsinden önemlisi, formüle yönelik doğaya dost yaklaşım sayesinde üretimde su kullanımı azaltılıyor. Temizleme Yağı ve Balm Deodorant’ın üretiminde bir damla bile su kullanılmadı. Ultra-zengin sabun ise çok az su içeren katı bir formda yaratıldı.
Dekolteniz yaşınızı ele vermesin!
Söz konusu yüzümüz olduğunda yaşlanma izlerini yok etmek için tüm operasyonlara evet deriz. Fakat boyun, eller ve dekolte bölgemiz için de bu önemi gösteriyor muyuz? Boyun da çoğu zaman yüz bölgesine dahil edilse de en çok ihmal edilen diğer bir bölge dekolte. Oysa kadın vücudunda en dikkat çekici noktalardan biri olan dekolte bölgesi, yaz kış ön planda olan ve kadının sevdiği bir bölgedir. Zamanla güneş ışınlarına ve kozmetik ürünlerine maruz kalarak lekelenen, yatış pozisyonuna bağlı olarak kırışan dekolte yaşımızı hemen ele verir.
Baharı Kaibeauty Natural’in İyi Hissettiren Serum Serisi İle Karşılıyoruz...
Gücünü başta zeytinyağı olmak üzere yerel üretim bitkilerin şifasından ve kadın istihdamından alan vegan ve %100 doğal içeriklerle formülize edilmiş KAIBEAUTY NATURAL’ın mucizevi serum serisi ile cildinize iyilik hediye edin!..
Bath & Body Works’un Pure Wonder Ailesi İle Baharı Karşılıyoruz!
Adeta hoş bir rüya gibi sıcak ve neşeli Bath & Body Works Pure Wonder serisi, buzlu gül, yıldız çiçekli yasemin ve beyaz amberin tertemiz karışımıyla birlikte ruhunuzdaki keşfetme duygusunu harekete geçirecek!
HELIOCARE Bana Ne Veriyor?
 • Foto yaşlanmayı önleyen Antioksidan koruma sağlar.
• Cildin savunmasını sağlayan immünolojik koruma sağlar.
• Fernblock hücre DNA'sını korur.
• Güneş radyasyonuna karşı savunmamızı güçlendiren kızarıklıklara karşı koruma sağlar. Heliocare cildinizin her milimetresini korur.
Vichy’den güzellik ve dermatoloji dünyasını buluşturan lansman
Vichy yeni Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum’un lansmanını gerçekleştirdi
Cilt ihtiyaçlarına uygun uzman ürünleriyle etkili çözümler üreten Vichy, koyu leke karşıtı yenilik sunan Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum’u Goose No.25’te gerçekleştirilen lansman ile tanıttı. Mert Vidinli moderatörlüğünde gerçekleşen etkinliğe; L’Oréal Aktif Kozmetik Pazarlama Direktörü Ceren Hepyalnız, Dermatolog Doç. Dr. Hilal Gökalp, Meriç Küçük, Nur Bilen Yavuzer, Burcu Esmersoy, Aslı Şen, Elisabeth Mas, Yasemin Şefkatli Tatlıses, Selin Yağcıoğlu, Gizem Hatipoğlu ve Pelin Kaya katıldı. 
Benefit Cosmetics sevilen They’re Real! Ailesi’ne 2 yeni ürün ekliyor. 
Göz makyajının vazgeçilmez adımı eyeliner, Benefit’in yeni ekstrem güçteki eyeliner’larıyla yepyeni bir boyuta geçiyor! 

 
Yeni!!!
Benefit'ten Ekstrem Keskinlikte Eyeliner!
The NewLab’ın uzman serumları hızlı gençleşmenin de anahtarları…
Zengin içerikleriyle THE NEWLAB VİTAMİN C SERUM, cildi içindeki stabilize C vitamini ile aydınlatırken, NİACİNAMİDE ARBUTİN SERUM, seramid üretimin teşvik eden bir antioksidan görevi görerek cilde yenilenmiş, aydınlık bir görünüm kazandırıyor.  

 
Cildi iyileştirmek için en önemli durak noktası; The NewLab
Sebamed Deo, bahar aylarında ter kokusu sorunuyla karşılaşmak istemeyenlere etkinliği klinik olarak test edilmiş deodorantlar sunuyor. Ter kokusunu önlerken, 5.5'lik pH değeri ile de cildin doğal koruyucu örtüsünü destekleyen Sebamed Deo ürünlerini deneyenlerin %100’ü öneriyor.
SebamedDeo ile Bahara Ter Kokusundan Uzak, Tazelenerek Girin
Kuru, çatlamış, tahriş edilmiş veya risk altındaki cildi kurtaran ve yumuşatan cildin doğal iyileşme yeteneklerini destekleyen, yoğun biçimde besleyici bir merhemdir.
Wonderwild™ Miracle Butter KURTARMA + ONARMA
Gülme çizgileri olarak da anılan nazolabial kıvrımlarınızdan rahatsız mısınız? Bu bölgeyi iyileştirmek için neler yapılabileceğini merak ediyor musunuz? O zaman sizi Dr. Ezgi Karavelioğlu’nun açıklamalarına kulak vermeye davet ediyoruz. 
Göz makyajında devrim yaratacak yepyeni ürünümüz Avon Legendary Lengths ile tanışmaya hazır mısınız? Kirpiklerinde uzunluk ve hacmi aynı anda isteyenlerin ilk tercihi olacak maskara, aynı zamanda makyaj sevenlerin vazgeçilmezi olacak. Deneyenlerin %100’ünün uzunluğu ve hacmi artırdığını onayladığı* Avon Legendary Lengths Maskara,  kirpiklerinizi artık 3 kat daha hacimli ve yüzde 50’ye kadar daha uzun gösterecek!
Nazolabial Dolgu Nedir ve Nasıl Yapılır?
Avon’dan Efsane Yeni Maskara; Avon Legendary Lengths 
Göz Çevresi Problemleri İçin Yeni Bir Çözüm...
MESOFILLER PERIOCULAR DOLGU...
Göz çevresi yüz bölgemizde en çok problem yaşadığımız yerlerin başında geliyor. Göz altında oluşan morluklar, hacim kayıplarından kaynaklanan çukurlanmalar ve halkalanmaların giderilmesine destek olan Mesofiller Periocular Dolgu, bu alanda yeni bir çözüm. Konunun detaylarını Dermatoloji Uzmanı Dr Banu Taşkın anlattı. Göz çevresi yüz bölgemizde en çok problem yaşadığımız yerlerin başında geliyor. Göz altında oluşan morluklar, hacim kayıplarından kaynaklanan çukurlanmalar ve halkalanmaların giderilmesine destek olan Mesofiller Periocular Dolgu, bu alanda yeni bir çözüm. Konunun detaylarını Dermatoloji Uzmanı Dr Banu Taşkın anlattı.
Özenle seçilmiş saf içeriklerden oluşan vegan* ve premium saç ürünleri markası AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, başlattığı otantik güzellik hareketini, daha da ileriye taşıyarak bu kez farkındalıkla zenginleştirilmiş bir deneyim konsepti sunuyor. “Farkındalık saç köklerinde başlar!” mottosu ile yola çıkan marka, baş derisine odaklanan üç yeni ürün ile #farkındalıkdeneyimi’ni bir üst seviyeye taşıyor.
25 yıllık uzmanlığa dayanan Misel Su Teknolojisi’nin mucidi Bioderma’dan hassas göz çevresi ve dudaklar için yepyeni bir keşif!
Tek bir hamlede kalıcı makyajı temizler, kirpikleri güçlendirir ve göz çevresini yatıştırır. Makyaj Çıkarıcıdan Çok Daha Ötesi: Sensibio H2O Eye!
Hassas göz çevresi ve dudaklar için suya dayanıklı & kalıcı makyajı çıkaran ve kirpikleri güçlendiren, durulama gerektirmeyen çift fazlı misel temizleyici.

Bioderma’dan misel su kategorisinde 25 yılın ardından çift fazlı misel su kategorisinde yepyeni bir çözüm! Hassas göz çevresi ve dudaklar için durulama gerektirmeyen, suya dayanıklı & kalıcı makyajı çıkaran, kirpikleri güçlendiren çift fazlı misel temizleyici “Sensibio H2O Eye” eczane raflarında yerini aldı! Patentli misel su teknolojisi ve aktif bileşen Provitamin B5 içeriğiyle bir makyaj temizleyicisinden çok daha ötesi… Yatışmış, rahatlamış, neme doymuş göz çevresi ve dudaklar, güçlenen kirpikler… 
FOREO Imagination ile Eşsiz Bir Maske Deneyime Hazır Olun!
İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO doğal bakımı tercih edenleri, kendi maskelerini kendi yapmaktan hoşlananları, kişisel bakımına özen gösterenleri cilt bakımında ezber bozacak yeni ürünü FOREO Imagination™ ile tanıştırıyor. Türünün ilk örneği olan FOREO Imagination™, mutfağınızdaki taze malzemeleri kullanarak hazırladığınız ev yapımı maskelerin etkisini arttırmaya ve kremsi bir yapıya sahip olmalarına yardımcı oluyor.
10 kat daha güçlü Reset serum, artık yeni eko yedek şişelerde!
3 bin farklı antioksidanla dolu, cildi adeta bir gecede sıfırlayan L’Occitane Reset yüz serumu, yakın zamanda yenilenen ve10 kat güçlü hale getirilen formülü ile yeniden doldurulabilir eko yedek şişeli ambalajında etki ağını büyütüyor. Dünyada artık her bir dakikada bir Reset Serum satılıyor.
Yves Rocher Elixir Botanique Serisi İle Bretanya Doğasından Okyanus ve Karanın Eşsiz Buluşmasını Cildinizde Hissedin! 
Yves Rocher bitki biliminde ve Okyanus biyolojisinde 25 yıllık derin araştırmalarının sonucu geliştirdiği %99 doğal içeriğe sahip, 5 patentli inovatif etkin ve temiz formül ile detoks etkili Botanik Gençlik İksiri serisini sunuyor! Cilt bariyerini güçlendiren, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandıran antioksidan etkili Elixir Botanique serisini keşfetmeye hazır olun! 
AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT’in yeni ürünleri ile
eşsiz bir deneyime hazırlanın!
Kiraz çiçeğinden ilham alınarak tasarlanan bu koleksiyon, birbirinden büyüleyici tonlarıyla zarafeti temsil ediyor. M•A•C Cosmetics Japonya Senior Artisti Rumiko Ikeda Harris, “Japonya'da kiraz çiçeği yeni başlangıçları ve yaşam enerjisini temsil ediyor” diyor. "Bu yıl M•A•C, capcanlı pembe ambalajları ve en doğaldan en çarpıcı tonlara kadar uzanan büyüleyici dokuları ile kiraz çiçeği koleksiyonumuza eğlenceli bir dokunuş getiriyor."
Bu Bahar Yeni Wild Cherry Koleksiyonu İle Güzelliğinize
Punk Bir Dokunuş Katın!
Yeni Flormar  “Colors Of Galaxy” Far Paleti Serisi ile
Galaksinin Tüm Renkleri Seninle
Flormar’ın yüksek performansı ile dikkat çeken yeni “Colors of Galaxy” Far Paleti Serisi, mat ve ışıltılı dokuları bir arada sunarken heyecan veren capcanlı renkleriyle, stilini eşsiz ve çarpıcı bir şekilde  göz makyajına yansıtmanı sağlıyor!
Gençlik Etkisi Sağlayan Konsantrasyon!
2022 yılında FILORGA yaşlanma karşıtı formülü hyaluronik asidi, gelmiş geçmiş en büyük potansiyele sahip nemlendirici ve dolgunlaştırıcı molekülü, bu alanda uzman serisi HYDRA-HYAL ile yeni bir boyuta götürüyor. 
Scalp Clinix’ten Saç Dökülmesine Karşı Evde Bakım Serisi
Saç dökülmesi, erkekler gibi kadınların da en önemli problemleri arasında yer alıyor. Profesyonel saç bakım markası Schwarzkopf Professional'ın en ileri ve en güçlü saç onarım teknolojisine sahip markası Fibre Clinix, şimdi tamamen kişiselleştirilebilir baş derisi bakımı sunan serisi Scalp Clinix’in Saç Dökülmesi Karşıtı Serisi ile saç kayıpları için en etkili çözümlerden birini sunuyor. Scalp Clinix’in evde bakım uygulaması için geliştirdiği seri ile bir sonraki kuaför ziyaretine kadar evde saç ve baş derisi sağlığınızı korumanız mümkün hale geliyor.  
Botoks yaptırmak için bir nedeniniz daha var
Scientific Reports dergisinde yayınlanan bir araştırmaya göre, botulinum toksini (BoNT-A) depresyon hastalarında etkili bir tedavi metodu olabilir. Peki, bu durum nasıl mümkün olabilir?
Uzm. Dr. Şafak Göktaş, botoksun da içeriğini oluşturan botulinum maddesi ile ilgili bilinmeyenleri anlattı. 
Cildi onaran, kusursuz hale getiren koruma kalkanı; The NewLab BB Krem;  
Başlıca cilt endişelerinden biri akne izleri, renk değişiklikleri ve lekelerdir. The NewLab’ın süper hafif BB kremi, çoklu görev yeteneği ile ciddi bir sivilce savaşçısı olarak da öne çıkıyor. Şeffaf renk tonu o kadar kolay cilde yayılır ki ayna olmadan uygulayabilir, saniyeler içinde cildinize eşit olarak yayıp, pürüzsüz ve kusursuz sonuçlar alırsınız. 
Akne ve lekelerle savaşan, güneş koruması sunan iki güçlü formül;
The NewLab BB Krem ve Akne ve Leke Önleyici SPF50+ güneş kremi
Bonivias’tan Mayıs Ayının Yıldızları 
Yaşamınızın her alanına hitap eden, kaliteli, yenilikçi ve doğal ürünleri ile hayatınızın bir parçası haline gelen Bonivias’ın Mayıs ayında ön plana çıkan yıldız ürünleri; Instant Firming Serum Neck & Jowl, Liposomal C Serum Brightening Complex, Hyaluronic Acid Serum Intense Moisturizer
Çene Dolgusu ile Daha Keskin Yüz Hatları
Keskin bir çene çizgisi yanılsaması yaratmanın makyaj hileleri gibi birçok yolu olsa da çene dolgusu, daha iyi görünen ve daha keskin yüz hatları elde etmenin en çok tercih edilen ve en etkili yollarından biridir. Bu nedenle dolgu maddeleri ile hayal edilen çene çizgisinin oluşturulmasıyla istenilen yüz hatlarına kavuşmanın mümkün olduğu açıkça söylenebilir. Biz de çene dolgusu hakkında merak edilenleri Dr. Aida Keklik’e sorduk.
Bonivias Kutsi Parfümü görkemli bir etkinlik ile tanıtıldı... 
Geniş ürün yelpazesi, doğadan ilham alan üretimi, ürünlerinin kalitesi, yenilikçi yapısı, müşteri memnuniyeti ve güveni ile dünyaya örnek olan Bonivias, parfüm kategorisinde çıkarttığı yeni erkek kokusuna Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Kutsi’nin ismini verdi. 
Kozmetik Sektörüne Yeni Bir Soluk...
Doğuş SPA Kozmetik Group tarafından, “İçinde Sen Var” mottosuyla kozmetik sektörüne güçlü bir giriş yapan Pellinn Paris Parfum, dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası taşıyor. 
Sephora’dan Babalar Günü Hediye Önerileri
Süper babalara süper hediyeler sunarak bu özel günde de onları yalnız bırakmayan Sephora, her yaşa ve tarza sahip babalara uygun hediye alternatifleriyle dikkat çekiyor. 
Old Spice ile Tüm Babaların Esansına Esans Katın!
Dünyada erkek bakımının vazgeçilmez markası olan Old Spice, birbirinden farklı esansları ile Babalar Günü’nde esanslı bir hediye arayanların yardımına koşuyor! Old Spice’ın farklı ürün çeşitleri tüm babaların esansına esans katacak
Her ne kadar bütün yıl özlemiş olsak da güneş, deniz ve havuz suyu, yazın saçları birçok anlamda olumsuz etkileyebiliyor. Bu gibi durumlarda plaj çantasında mutlaka pratik ürünlere ihtiyaç duyuluyor. BC Bonacure markası, bu konuda kadınlara yardımcı olacak özel ürünleriyle öne çıkıyor.
BC Bonacure markası, yaza özel ürünleriyle öne çıkıyor:
Duru, geleneksel beyaz sabun kokusunu ıslak mendil ile buluşturdu.
Türkiye’nin önde gelen kişisel temizlik şirketi Evyap’ın lider markası Duru, tüketici beklentileri doğrultusunda yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ediyor. Son olarak geliştirilen Duru Klasik Beyaz Sabun Kokulu Islak Mendil, geleneksel sabun kokusuyla ıslak mendili buluşturdu. 
Emotion’ın yeni Roll-On deodorantları ile bu yaz da
“terlemekten korkmuyoruz!” 
Effie ödüllü Emotion’da yenilikler devam ediyor. Şimdi yepyeni Roll-On formu ile Emotion, deodorant kategorisindeki yükselişini kararlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. 
Beste Paydaş Ertan /  Kurucu- Editör
BESTENBEAUTY
Güzellik, moda, sağlıklı yaşam, life stye, etkinlikler ve yeni çıkan ürünlere dair güncel bilgileri takip ederken,  sosyal sorumluluk projelerinden de haberdar olabileceğiniz keyifli ve bilgi içerikli platform...
 
2021 ©  BESTENBEAUTY'de yayınlanan içeriklerin tüm hakları saklıdır.
design by humay demirbas
info@bestenbeauty.com